Oceń sprzedawcę Fortum

12345

Ocena 2.8/5 (399 głosy/ów)

Oferta na prąd dla domu w Fortum

Fortum przedstawia cztery oferty:

 

W Sieci Korzyści.

Oferta polega na tym, że do końca 2014 roku za prąd zapłacisz 0zł! Im wcześniej podpiszesz umowę tym więcej zaoszczędzisz. Duon zapewnia również stałe ceny do końca trwania umowy, a także to, że w Duon zapłacisz mniej niż u obecnego dostawcy.

 

Darmowe Wieczory i Weekendy 

Za zużytą energię w trakcie weekendu zapłacisz za nią 0zł! W ramach oferty otrzymasz weekendy z darmowym prądem do końca 2014 roku, a także 10 godzin darmowego prądu dziennie od poniedziałku do piątku! W godzinach między 13.00-15.00 oraz od 22.00 do 6.00* rano dostajesz prąd od DUON całkowicie za darmo. 

*Godziny obowiązywania poszczególnych stref zależne są od taryfy operatora systemu dystrybucyjnego, z usług którego korzysta odbiorca.

 

Elektryzująca wypłata 2.0
Za to, że zmienisz sprzedawcę i wybierzesz naszą ofertę, w której płacisz mniej niż u obecnego sprzedawcy wypłacamy Ci 50 zł w postaci bonu Sodexo, który możesz wykorzystać praktycznie tak samo jak pieniądz w większości sklepów w Polsce.

Odbiorca dostaje gwarancję, że cena oferowana przez Duon będzie niższa niż u obecnego sprzedawcy i dodatkowo ma 10 dni roboczych po podpisaniu umowy na jej wypowiedzenie, bez żadnych konsekwencji.

 

Bezpieczny Start

Jeśli z niewiadomych przyczyn obawiasz się kroku w kierunku oszczędzania pieniędzy na energii elektrycznej, Duon przygotował ofertę, dzięki której gdy po podpisaniu umowy uznasz, że współpraca z DUON Cię nie satysfakcjonuje, masz aż 90 dni na to, aby wypowiedzieć nam umowę, bez żadnych konsekwencji. Dodatkowo, cały czas masz gwarancję, że cena energii (zł/kWh) będzie niższa niż u Twojego obecnego sprzedawcy.

 

Aktualne oferty sprzedaży prądu od firmy Fortum znajdziecie w porównywarce cen prądu Optimal Energy!