Oceń sprzedawcę Fortum

12345

Ocena 2.8/5 (399 głosy/ów)

Opinie

Treść opinii*:
Podpis* Email* Przepisz kod*
Captcha

Data: 2018-06-21

Michał z Zabrza:

W Zabrzu Fortum bardzo znane. Jest elektrociepłownia, a w tym roku wybudowali drugą. Sprzedają też prąd i gaz. Ponad 3 lata temu kupiłem prąd i gaz, jeszcze za reklamę mi płacą. Rachunki obniżone . Polecam.

Data: 2018-06-21

Krzysztof Ćwieląg:

PGNiG podniósł 4 dni temu koledze z firmy obok cenę gazu. A ja już 2 lata w fortum z ceną gwarantowaną 7,9 gr/kWh a teraz w pgnig 12 gr/kWh. I kto tu jest nieuczciwy?

Data: 2018-06-19

Wkurzona :

Każdy ma swoją opinię jedni są zadowoleni drudzy nie.ja osobiście jestem bardzo nie zadowolona rachunki jak z kosmosu nie przesyłanie tych tak zwanych prognoz i wiele nie dopowiedzianych punktów przedstawiciel mówił że to tak ładnie pięknie a w rzeczywistości jest masakra dzwonisz mówisz że jest tak i tak o oni ci odp że oni nie wiedzą dlaczego tak wyszło.no poprostu to jakieś nieporozumienie

Data: 2018-06-18

Konrad:

Złe opinie jak o każdej firmie. Trzeba czytać umowę. Wtedy jest wszystko ok. A żydy z PGNiG niech się walą...Złodzieje...Teraz na gazie mam elastyczną i niżej niż w PGNig. Ja polecam.

Data: 2018-06-15

Marcin:

Polecam! Miałem problemy z poprzednim sprzedawcą! Udało się wszystko ogarnąć,Panowie z Fortum pomogli, rzetelni pracownicy, uczciwa firma z nowoczesnym podejściem do klienta. W końcu ktoś uświadomił mnie, że przeplacalem za dystrybucję!!!!

Data: 2018-06-12

Piekarnia Bielsko:

Ciężko mi się odnieść do tego jak ktoś pisze, że został oszukany. Ja podjąłem współpracę z nimi i jestem MEGA zadowolony. Żadnych problemów , ciągły kontakt z przedstawicielem i centralą. Dzięki audytom faktycznie mam taniej. Wiem, że gaz i prąd mam ogarnięty w firmie na 100% i nie muszę się nic martwić. Najlepsze jest to, że przedstawiciel policzył mi wszystko jak to powinno wyglądać a audyt jego wyliczenia potwierdził. Nawet wyszło trochę lepiej. A bzdury, że ktoś podał sie za Taurona to miedzy bajki można wsadzić. Chyba, że ktoś jest tak ślepy i nie widzi na dokumentach ogromnego logo fortum zamiast tauron. Polecam i pozdrawiam

Data: 2018-06-12

Uśmiany klient:

Większość tych osób mówiących że oszuści, sami są sobie winni Czytać umowę od początku do końca trzeba ZAWSZE! Moze wyjątkowa sytuacja jest przy niewidomej pani Chociaż z drugiej strony podpisać umowę powinna pani z asystą

Data: 2018-06-11

Marta:

Firma oszust, mamy podpisana umowę na cene 215, a teraz sie okazuje ze to cena oczekiwana.W umowie pisze ze nie można wcześniej rozwiązać umowy. Gdzie składać skargi i do której prokuratury.

Data: 2018-06-11

Marta:

Witam oszukali dzisiaj moją mame jest możliwość odstąpienia od umowy???Podpisała zmiane sprzedawcy na tą firmę FORTUM usług energetycznych i gazowych. Gdzie tą umowe trzeba wysłac???

Data: 2018-06-06

OSZUKANY :

W MOIM PRZYPADKU PODPISAŁEM UMOWĘ INBLANKO Z ROZMOWY WYNIKAŁO ZE MIAŁA BYC NA 24 M-CE JEST NA 48 STAWKA MIALA BYC 260 JEST 360 I TYLKO NA 36 M-CY PONIEWAŻ ZE W OSTATNIM ROKU STAWKA JEST NIE WPISANA CZYLI MOGĄ WPISAC JAKA ZYWNIE IM SIE PODOBA OSZUKUJĄ LUDZI W BIAŁY DZIEŃ I NIC IM NIE MOŻNA ZROBIC JAKO FIRMA OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM